Apie mus

Jus sveikina įmonė LINARA-MEZGA. Tai aukštosios mados ir individualios kūrybos specialistas. Mes kuriame modelius moterims, ieškančioms išskirtinių megztų rūbų, kuriuos gaminame tik iš natūralių ekologiškų medžiagų, tokių kaip merino vilna, vėlimui skirta 100 % vilna, linas, medvilnė ir šilkas.

Mūsų filosofija — modernūs ir patogūs drabužiai šiuolaikiškai moteriai, todėl ir kuriame Jums su meile ir malonumu.

Prekių pristatymas

Įmonė Europoje jau žinoma nuo 1997 metų. Ilgametė darbo patirtis ir įmonės darbuotojų profesionalumas leidžia pasiūlyti itin aukštos kokybės gaminius, o įmonės lankstumas užtikrina Europos klientams paprastesnį prekių užsakymą bei greitą jau pagamintos produkcijos pristatymą. Taip pat labai didelis dėmesys skiriamas gaminių kokybei.

Užsakymus priimame ištisus metus, todėl mūsų prekių pristatymo terminai ypač palankūs klientams. Paprastai prekes mes galime pristatyti per 3-6 savaites, tačiau išskirtiniais atvejais gaminius Jums galime pristatyti jau trečią dieną nuo užsakymo pateikimo.

Mes tiekiame prekes daugiausiai mažmeninės prekybos įmonėms, tačiau galite kreiptis į mus ir mes nurodysime Jums arčiausiai esančią prekybos vietą.
Jei turite klausimų, Jums mielai patars ir su Jumis susisieks mūsų agentai.

Informacija apie gaminius

Gaminių modelius kuriame mes patys, bendradarbiaudami su Šveicarijos dizainere, ir du kartus per metus galime pasiūlyti Jums vis naujas kolekcijas.

Drabužius galime pagaminti nuo XS iki XXXL dydžių.

Pagrindinį mūsų asortimentą sudaro megzti rūbai iš lino ir vilnos. Didelis spalvų pasirinkimas leidžia pasiūlyti Iabai įvairiaspalvę vieno modelio kolekciją, taip pat galimybę kombinuoti ir žaisti spalvomis pagal kiekvienos moters individualų skonį. Jums pagaminsime vienetinį, išskirtinį gaminį iš vilnos.

Lino gaminiai labai malonūs dėvėti bet kuriuo sezono metu. Kadangi visi lino gaminiai yra plaunami ir minkštinami, jie malonūs dėvėti ir leidžia kvėpuoti Jūsų odai vasarą, o žiemą, kombinuoti su medvilne, švelniai priglunda prie kūno ir šildo. Galimos gaminiams naudojamų verpalų sudėtys: 50 % lino ir 50 % medvilnės, taip pat 70 % lino ir 30 % medvilnės, taip pat gali būti 100 % lino.

Su Jūsų pamėgtomis liemenėmis, lengvomis palaidinėmis, elegantiškais švarkeliais, įvairiausių formų suknelėmis bei tunikomis, sijonais, pončais ir skraistėmis, šalikėliais ir įvairiais kitais megztais aksesuarais Jūs jausitės itin patogiai ir atrodysit išskirtinai.

Tikrai neapsiriksite žiemą apsisiautę šiltu merino vilnos šaliku ar dėvėdamos lengvą ir ploną, bet šiltą veltos vilnos švarkelį ar suknelę. Pasipuošusios kiauraraščiu megzta palaidine ir siuvinėta margaspalve tunika atrodysit tiesiog ypatingai.

Prie veltos vilnos suknutės trumpomis rankovėmis Jums pasiūlysime puikiai derančias riešines ir rankų darbo kaklo vėrinį.

Sezono naujiena – veltos vilnos ir lino derinys, jis atrodo puikiai ir mielai dėvisi.

Mes naudojame tik natūralius ir ekologiškus produktus, todėl ir sagos pas mus gaminamos iš galvijų ragų bei jūros kriauklių. Gamybai naudojami užtrauktukai pagaminti iš poliruoto nikelio ir yra ypač švelnūs. Jie tinka ypač delikatiems mūsų megztiems rūbams.